ramonakar

jak se starat o voskovku

zajímalo by mně jak často zalévat,hnojit(čím)

Nejlepší odpověď
Chico

Ja nevim, ale vygoogloval sem tohle:) zkušenosti ať ti napíšou jiní.

Zdroj: http://www.do­mek.cz/clanky/ze­leny/kvetiny/vos­kovka/voskovka_pe­ce.htm

Další odpovědi
jaza

Pokud se jedná o pnoucí voskovku, tak mám nádhernou, bohatě košatou s dlouhými výhony – i 6m. Možná neodborná zásada, ale úspěšná je menší květináč, přesazuji co 3 roky, zalévám pouze do misky asi co 4 dny, každých 21 dnů hnojím tekutým hnojivem do půdy.Tu základní mám 25 let, vypěstovala jsem již mnoho stejně krásných dětiček. Nejsem zahradník.

m.mrkvicova

určitě se přikláním k menšímu květináči, dá se z ní taky udělat taková bonsai… zalévat cca 1krat týdně teď v zimě..hnojit 2krat za rok…ale to jsou jen vlastní zkušenosti..