Pomelo74

Jak se starat o rostlinu Aloe Vera.

Poraďte mi,jak ji zalévat,kolikrát do týdne,jestli potřebuje stín,světlo a slyšela jsem,že má léčivé účinky,jak ji používat…dostala jsem ji od kamarádky a absolutně nic o tom nevím.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zalévat co nejméně – je tučnolistá zahnívala by , je prostě úplně nenáročná spíš na ní jakoby zapomínej , má ráda sluníčko- náš děda ji má v létě na dvoře občas ji pokropí a ona mu krásně roste nedá na ní dopustit

něco jsem ti našla tak si proštuduj
http://www.cho­vatelka.cz/po­kojove-rostliny-clanek/jak-pestovat-aloe-vera-86

Další odpovědi
Ponytail

Postav ji na slunce a moc si jí nevšímej. Mám ji taky, zaleju ji tak jednou za 3 týdny a roste mi jako divá. Je absolutně nenáročná 🙂