Fuchtle

Jak se starat o morče?

Odpovědi
JohankaDl

To téma je samozřejmě složitější, ale zkus buď google, nebo nějaké základní informace najdeš tady http://zverimex-rybarske-potreby.com/jak-na-spravnou-peci-o-drobne-hlodavce/ :)

Majda111111

Morče potřebuje klec čistou podestýlku (měla by se měnit jednou za týden ale někdy stačí jedno za čtrnáct dní )napaječku a taky seno dává morče ti vitamín C který si samo neumí vyrobit měl/aby sis s ním hodně hrát morče je velmi společenské zvíře a bylo by smutné kdyby sis s ním nehrála nejlepší je mu přikoupit Králíčka a nebo další morčátko u Morčátek je nejlepší asi koupit dvě holčičky kluci spolu ještě jdou ale mohli by se poprat je ale dobré koupit Králíčka já osobně mám morčátko kluka a Králíčka holku (morče se s králíčkem nemůžou rozmnožovat jsou to vlastně jiné druhy zvířat);-D

trujkk89

Ahoj. Starat se o morče není těžké, jen musíš dodržet pár věcí a bude to fajn. My už chováme naše páté a pro šesté si pojedeme za měsíc (vždy jsme měli samičky). Bude fakt malinké a řešíme jméno pro morče. Našla jsem fajn web, kde je vše – https://napovi­me.cz/navod/jak-chovat-morce/ . Mrkni a třeba najdeš potřebné info.