Katru7

Jak se starat o mláďátka?

Ještě včera jsem psala že máme dvě křečí holčičky a jedna poslední dobou hodně stloustla.Včera jsem u nich objevila několik mláďátek.Proto se ptám jak se starat o samičku a její mláďátka?díky,i za včerejšek

Nejlepší odpověď
beer

Podívej se do odkazu k odchovu křečků, bude přehlednější než můj popis )):
http://hobbyre­cepty.cz/mazlic­ci/krecci-rozmnozovani-a-chov-mladat/

Další odpovědi
anonym

Gratuluji. Křeččí maminka se o ně teď postará, ale bude třeba zjistit, jak té drobotině upravit stravu. Radila jsem navštívit veterináře, takže pokud nenajdeš nic na internetu, tak za ním zajdi. Poradí Ti. Asi by bylo dobré dát teď samečka do jiné klece.