JAK SE STANU ZIVNOSTNIKEM

POTREBUJI PORADIT JSME VYUCENA ALE NEMAM PRAXI A CHTELA BY JSME ZIVNOSTNI LIST PORAD TE MI JAKTO MAM UDELAT A KAM MAM JIT A CO VSE POTREBJI

Odpovědi
root.tt

Není to živnostní, ale živnostenský list. K dalším chybám v textu se nebudu vyjadřovat :)

Jediné co musíš udělat je zajít na živnostenský úřad v místě tvého trvalého bydliště. Vem si sebou doklad totožnosti, peníze na poplatek (už si nepamatuji kolik to je, ale 200Kč by ti mělo stačit) a pokud nebudeš chtít živnost volnou tak si sebou vem i výuční list.

elektrikář

Na živnostenském úřadě.Být něčím vyučen a dnes je to 2 000.- Kč