Jak se stanu profi boxerem?

Chci začít boxovot o peníze, chci jíd k profíkům. Jak to mám udělat?

Odpovědi
Blizz

nemuzete jen tak ze dne na den zacit boxovat o penize (mluvim o sportu, ne o vymahacich) Jestlize chcete zacit s profi boxem, zacnete hledat box ve vasem okoli (nemyslim kamarady, ale skolu boxu) Uvidite, ze jestli se vam bude pri trenincich darit, tak si zachvili uzijete svuj prvni zapas. K profikum je cesta tezka, ale ne nemozna, zaklad je do boxu vubec zacit chodit. Do ringu neberou lidi z ulice, ale sportovce, Box neni sport jen o mlaceni do hlavy, je v tom mnohem vic. To ze mlatim lidi z okoli a kazdy kdo me zna se na me boji podivat zeme boxera nedela. Je velky rozdil mlatit do trenovaneho boxera, ktery pri rane lame zebra a do 60ti kiloveho kamarada, ktery neunese pytel cementu