iceT

Jak se stane,že když

jdu na nějakou oblíbenou stránku,kde je možné mít svůj profil,tak je tam přihlášený někdo jiný než já?
Konkrétní příklad:jdu včera na uložto,normálně se nepřihlašuju,když tam nemám kredit,ale včera tam byl někdo přihlášený,a já ani můj přítel to nejsme,a nikdo ani neměl možnost se z mého nbt přihlásit a zapomenout se odhlásit.
Doplňuji:
Moc tomu nerozumím,můj účet to nebyl na 100%,já bych na něm rozhodně neměla skoro 20gb kredit,já bych ho měla už vyčerpaný.:-)
Je to jako kdyby přišla kamarádka,přih­lásila na mém pc na FB a zapoměla se odhlásit.(jako že kamarádka se občas na FB přihlašovala,ale odhlásit se nikdy nezapoměla)Na uložto se u mě taky nikdo nepřihlašoval.
K wifi síti mám heslo jen já a nikomu jsem ho neprozradila,ale to by s tím asi ani nesouviselo,přítel je teď bez počítače a jinak ntb používám taky jen já a přítel.Je to záhada.Aspon pro mě.

Odpovědi
Matthew

Na vaši otázku bohužel neznám odpověď, ale stalo se mi něco podobného. Na uloz.to mám profil já i bratr. A stalo se nám, že ikdyž byl přihlášený on a nahrál soubor, tak se nakonec ukazoval ten soubor na mojem profilu a jako bych ho nahrál já. Možná v tom hraje role stejné IP adresy :)
Doplňuji:
No nevím jak máte řešený internet :) Pokud ho někdo posyktuje vám a dalším dvaceti lidí, možná to byla chyba té IP adresy. Ale neberte mě moc vážné, opravdu nevím jestli by to mohlo takhle být. Ale jedno vím jistě, já tady třeba uživateli Honza19Hk nemůžu udělovat palce, protože mi to napíše, že máme stejnou IP adresu tedy stejného poskytovatele internetu. :)

badisko

treba jsi jen v prohlizeci potvrdila prihlasit trvale ..a tak ses prihlasila po zapnuti znova…nebo te nekdo naboural ucet …ikdyz proc na ulozto a nee bankovni to je mi zahadou :D
Doplňuji:
v tom pripade to byl kix od ulozto.cz....­.koukej kdyz muse mit problem i server od adobe ..http://maga­zin.stahuj.cen­trum.cz/adobe-nabidlo-photoshop-zdarma-za-vsim-byla-chyba/ jen tak pro zajimavost …to byla nejspise fakt nejaka technicka chyba

iceT

IP adresu bych teoreticky měla mít stejnou s přítelem,pokud by byl připojený,protože mám wifi doma a zaheslovanou,aby na ni nikdo jiný nemohl,tedy doufám.

anonym

Pozor! IP adresu Vám takřka může kdokoliv ukrást, ono vlastně stačí stáhnout profesionální ip changer a nastavíte si tam ip adresu. Ale ohledně toho přihlášení: Nemůže se ukládat logování na IP-nu ale většinou do Cookies.

Matthew

Tak pokud k vám potají někdo oknem domů nechodí stahovat filmy na uloz.to, tak je to opravdu záhada :)