AndyT

Jak se stahují DLC packy na Xbox 360 ( př. Forza 3) ?

Doplňuji:
Ty pointy se dají dostat z her, to vím. Ale když si koupím třeba to DLC, tak se mi ty body odečtou nebo ne? A ještě budu muset něco doplatit při stahování?

Odpovědi
Hohny

Musíš se připojit na xbox live přes svůj účet, tam vyhledáš příslušné DLC (není těžké se tam zorientovat) a pokud je DLC zadarmo, není problém ho ihned stáhnout. Pokud ne, nakupují se za „Microsoft pointy“. Dají se koupit např. na aukru a následně si je dobiješ na svém účtu. Pointy se dají sehnat např. zde
http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?string=xbox+po­ints&category=0
Doplňuji:
Hraním si na to opravdu nevyděláš, to co dostáváš při hraní, jsou odměny za splněné achievementy (úkoly) neboli gamerscore. Za ty si nic nekoupíš…

AndyT

Ale jinak děkuji za odpověď