dust8

Jak se správně zachovat při písečné bouři na poušti?

Nejlepší odpověď
marci1

Nastane-li písečná bouře v poušti, lehneme si na bok zády k větru, zakryjeme si obličej a snažíme se usnout (není třeba se obávat, že by nás písek zasypal). 🙂
https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/101214656­63-prezit/1901-jak-prezit-v-pousti/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

marci: …snažit se usnout… 👀myslel jsem že je to fór, ale pisatel to asi myslí vážně! To mi připadá jako doporučení, když zatéká do ponorky.