misus

jak se správně vyslovuje…

jméno kapely 30 seconds to mars? předem děkuju za odpověď :D

Nejlepší odpověď
verunka483

Prostě jako anglicky… dej si to do google překladače z anglicky do česky a dej ať to přečte.

Další odpovědi
WeeBear

Thirty seconds to Mars.

A pokud ti jde vyloženě o výslovnost, tak jak už psala uživatelka předemnou, nech si to třeba na Google překladačem „přečíst“ http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#cs|en|Thirty%20se­conds%20to%20Mars

quentos

өә:ti sekndz tu ma:®s, přičemž

ө vyslovíme tak, že dáme jazyk mezi zuby a vyslovíme „s“
® v závorce znamená, že ho „potlačíme“, „jako když máme v puse horkou bramboru“