Evo

Jak se správně stříká auto?

Chci se optat jak se spravne stříká auto stříkací pistolí presny postup a tak. mam nejake zkusenosti ale celolak jsem jeste nedelal tak se chci poradit diky.

Nejlepší odpověď
zdeny

V autolakovně u odborníků , a pořádně !!! Záleží jak ti na tom autíčku záleží , podle mne má každý dělat to co umí , ale na druhou stranu zkusit se má všechno

Další odpovědi
člověk

odstrojit,zalepit nebo namazat okna,natříkat lakem,očistit ,vyleštit nastrojit,
a spočítat si náklady a porovnat,jesti by nebylo levnější to zadat odborníkovi