vas999

Jak se tato anglická slova správně přeloží do češtiny?

Učím se na test z angličtiny, ale nějak nemůžu hnout s několika slovy, ani ve slovníku jsem je nenašel. Všechna slova se týkají obchodů, peněz a podobně. Jsou to slova: electrical store, entertainment store,estate agent's, card shop, charge, audition. Věřím, že se najde někdo, kdo mi poradí alespoň s některými slovíčky.

Odpovědi
quentos

electrical store = přibližně naše „elektro“ (druh kamenného obchodu)
estate agent's odpovídá naší „realitní kanceláři“ http://dictio­nary.cambridge­.org/dictiona­ry/english/es­tate-agent
charge – spousta významů, vy zřejmě hledáte význam „účtovat (si)“ (např. How much does this resuarant charge for a small beer?)
card shop jsem našel jako „obchod s pohlednicemi“ (viz srovnání s francouzštinou – https://forum­.wordreference­.com/threads/card-shop.113071/)

kurec

Nevím, jestli to bude na 100 % správně, ale¨
electrical store – Obchod s elektronikou třeba něco jako český Electro world
entertainment store – Obchod s zábavním zbožím
estate agent's – Realitní makléř
card shop – Obchod s blahopřáními k narozeninám atd..
charge-Poplatek
audition-Konkurs