fcoop

Jak se správně jmenuje udělátor?

se kterým se rosí květiny?
Jde mi o poprašek,mlhu – ne o tenký proud vody,která zabije i medvěda.
Právě takový „orosovač“ jsem si koupil v OBI,doporučil mi jej prodavač s tak důvěryhodným a přesvědčivým výrazem v obličeji,nebo co to má,že bych mu svěřil i úspory.
Heslo – orosovač,rosič – nějak na Netu nezabírá.Díky.

Nejlepší odpověď
terry

Není to rozprašovač?

Ale slůvko udělátor také není špatné :).

Další odpovědi
anonym

Tak tuhle mám já.

Zdroj: http://www.lev­neelektro.cz/p242397-zahrada-domo-garden-konvicka-50446-s-rozprasovacem-sprayman

annas

Různé typy rozprašovačů najdete na:

http://www.pos­trikovace-gloria.cz/cz/ka­talog/rucni-tlakove-postrikovace-a-rozprasovace/

hanulka11

rozprašovač

Pájo

Mohou to být (jednoduché nebo i automatické) „ROZPRAŠOVAČE a MLHOVAČE a ROSÍCÍ ZAŘÍZENÍ“…
Vhodné jsou jak do terárií, tak na květiny.
Co se týče manuálních … více v odpovedi annas.
Info a video konkrétního rosícího (automatického) zařízení např. na:
http://eshop.far­mapython.cz/mlho­vace-a-rozprasovace/lucky-reptile-super-rain-rosici-zarizeni-2
Doplňuji:
# # #
Ještě mne tak napadá (při tvé zmínce o tenkém proudu vody, který zabije i medvěda)… zda jsi, fcoope, vyzkoušel pootočit tryskou na svém nově zakoupeném rozprašovači. U řady trysek se pootočením reguluje fce… od úplného utažení – uzavření – přes mlhu – až po tenký proud vody. Možná ti prodavač „s okem laně“ prodal dobře, jen máš špatně seřízeno ;)

Drap

Rozprašovač, někdy bývá používáno i zvlhčovač

fcoop

Pájo – samozřejmě,že jsem otáčel.A souběžně s otáčením mi stoupala hladinka adrenalinu.

Pájo

Byl to jen takový nápad…