theformal

Jak se správně dribluje?

Při tělocviku mi nikdy nešlo driblování – ať už se jednalo o obyčejný míč, tak i ten basketbalový. Můžete popsat nějakou vaši osvědčenou správnou techniku? Tedy jesti něco takového vůbec existuje a jsem jenom levej jak šavle. :)

Odpovědi
anonym

S uvolněným zápěstím. chce to trénink. Zkus klasicky driblovat od loktu paží nahoru/dolu a později jen zápěstím. To má tu výhodu, že můžeš měnit směr míče a soupeř nestačí zareagovat.

Zdroj: hraní košíkové