klob1

Jak se spojit s administrátorem ohledně příspěvku?

Nikde snad tu není kontakt na administrátora, přišla mi zpráva od něho, ale nejde mu odepsat ani reagovat? Někdo se asi tu baví, že hlásí adminovi a ten pak asi automat to smaže. A člověk tak nenajde odpověď na otázku. Přitom snad nic člověk neporušil? Asi to tu funguje, že robot reaguje na tlačítku nahlásit. takže žádný člověk to asi neposuzuje.

Nejlepší odpověď
annas

Kontakt je dole na stránce a také v Kodexu uživatele Odpovědí. – odkaz také dole na stránce.

Napište mu na e-mail: info@odpovedi.cz.

Stejně tak najdete odpovědi v archivu

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kontakt%20na%20ad­minau.
..
Když stříbrný či zlatý uživatel nahlásí či skryje otázku, odpoví robot.
Otázku SMAŽE definitivně, občas i vrátí admin. Bohužel, někdy to trvá i delší dobu.

Další odpovědi
mrsandman

Samotní zlatí a stříbrný uživatelé mažou otázky…Tedy nahlásí je a robot je smaže. Taky mi už hodně otázek zde smazali. Ale přitom je tu kopa nesmyslů a odpovědí od věci.

autacek

Je to zhruba tak jak píšeš, ale alibisticky se dozvíš, že vše funguje tak, jak má. Kontakt dohledáš, odpovědi se z 95% nedočkáš.