VeRe1983

Jak se skladuje zboží v depu kurýrní služby?

Otázka spíše pro ty z oboru. V jakých podmínkách je skladováno zboží uložené na depu? Myslím hlavně teplotní podmínky, prašnost, případná dodatečná manipulace se zbožím, kdy je přijato na depo. Uskladní se někam daný balík do opakované expedice, anebo je s ním často hýbáno? Konkrétně proč se ptám, objednal jsem si noťase, u kterého jsem posunul dobu doručení. Tak jestli bude ve srovnatelných podmínkách jako ve skladu e-shopu anebo nikoliv.

Odpovědi
Alfonz.SPO

Prasnost : mala, neni to zde jako v kamenolomu. Ochrana proti prachu dvoji : krabice vyrobce plus sacek a v nem je notebooku. Baterie se dava mimo notebook. Manipulace : minimalni. Teplota : odhadem 7–12 stupnu, neni to idealni teplota, ale jeden tyden to notas prezije bez vyznamne uhony. Kazdopadne mas 14dni na vraceni zbozi, pripadne dalsich 23,5 mesice na pripadne zarucni reklamace.