Gestas

Jak se seznamují mladí Severokorejci s mladými Severokorejkami?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Samotné seznámení asi není až takový problém. Lidé se potkávají na různých místech – škola, práce…a i Severokorejci mají nějaké možnosti, jak trávit volný čas a přité příležitosti se seznámit.
Seznámení za účelem společného života a sňatku je ale v Severní Korei víc než totalitním režimem svázáno tradicemi. Podle nich vybírají partnera svému potomku stále ještě rodiče nebo profesionální dohazovači. Dokonce i když má mladý člověk konkrétní představu o svém budoucím partnerovi, jsou to rodiče nebo dohazovač, kdo dohodne první schůzku.
Sňatky z lásky a rande bez zásahu rodičů či dohazovačů se staly módními až posledních několik desetiletí.
Sňatek je v podstatě formální záležitost, která jen završuje úspěšný podnik dohazovače či rodiny.

Další odpovědi
Kepler

Nejdřív musí požádat Kimův výkonný výbor o souhlas na rande. Jestli jsou oba adepti ideově vyhovující a odevzdali do sběru alespoň metrák železa, nebo papíru, pak mají šanci.

Klaproth

Tak, jako většina mladých z vyspělých zemí. Na diskotéce, přes internet, během dovolené na Ibize apod.

led

Rovnako ako mladí Češi s mladými Češkami