dodess

Jak se seznamit se solventni zenou?

Nejlepší odpověď
marci1

A já jsem si myslela, že existují jen „zlatokopky“ ! 🙂

Další odpovědi
quentos

Solventní znamená „schopný platit“ – domnívám se, že i v dnešní době je solventních žen většina. Takže se zařiďte podle svého vkusu a rozhlédněte se kolem sebe.
Co se týče technik svádění, poučte se od úspěšnějších mužů nebo si přečtěte „Umění milovat“ od Ovidia.

arygnoc

je to jednoduché – ak ste solventnejší ako ona.
v opačnom prípade je to často problém s riešením lim(solventná žena)=0.

😉

ReHu

Nepohybuj se mezi bezdomovci.
Buď sám solventní.

anonym

Nejdříve se jí zeptejte,jestli není v insolvenci,pak už by to mohlo jít samo.