Avatar uživatele
Rafaelo111

Jak se sebou nenechat manipulovat a ovlivňovat se druhými (rodinnými příslušníky)?

Co Vám pomáhá nemyslet na špatnosti, které vám provádí nejbližší? Nezabývat se co vám z nich kdo řekl nepravdivě/falešně? Pořát to v sobě nosím a nemám ponětí jak to ze sebe dostat. Leze to na moje zdraví.

Zajímavá 0 před 1404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Záleží na tom, jak moc jsi už dospělý a zda se dokážeš zamyslet nad tím, co že ti to špatného vlastně provádějí a proč. Jestli ještě dospělý nejsi, tak to přijmi, jinak si taky můžeš nabít hubu. Pokud si myslíš, že už dospělý jsi, tak se můžeš šprajcnout nebo se stáhnout do ulity. Kromě zmíněné možnosti pak ještě získáš další navíc: vyjde to a posílí to tvé sebevědomí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak třeba já chodím číst příběhy podobný tomu tvýmu sem. Je to dobrý reset, doporučuji. (;

Je pravda, že některé nevyjasněné křivdy se mohou ošklivě projevit i na lidském zdraví. Což třeba u zvířat (domácích mazlíků), platí dvojnásob. );

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud mi někdo provádí špatnosti, lže mi a je falešnej, tak nemá v mým životě co dělat. A hotovo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to otázka vůle a schopnosti být nad věcí. Někdy se říká být splachovací. Nebrat prostě všechno moc vážně. Umět oddělovat věci důležité a nepodstatné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Astaroth, a to píšeš coby táta, nebo jako syn?

před 1404 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek