zjentek

Jak se se mnou předchozí zaměstnavatel vypořádá? Či spíše, jak se mám dnes vypořádat já s ním?

V letošním lednu mně vznikl nárok na 25 dnů dovolené. Ty jsem kompletně vyčerpal v květnu. V srpnu jsem pak podal výpověď. Dvouměsíční výpovědní lhůta nebyla vyžadována a odešel jsem posledního srpna dohodou „nahodinu“. Poslední mzda mně byla dodatečně v pořádku převedena na účet a u částky jsem nezaregistroval žádné srážky za přečerpanou dovolenou, na výplatnici o tom taky žádná. Čili teprve dnes mne navádí na myšlenku- přečerpal jsem letos vůbec nějakou dovolenou? Poraďte, než se zaptám přímo bývalé účetní. Nerad bych rozhazoval zbůhdarma. Díky.

Nejlepší odpověď
Edison

To vypadá na nebetyčný bordel.

Další odpovědi
Dochy

Domnívám se, že správný postup by byl část dovolené převést na neplacené volno a v poslední výplatě to doúčtovat.

Ale spíše jen hádám, nejsem Ivzez 😉

zjentek

Edison tywoe volej ivzez, místo volovin (;(;(;

zjentek

Kam se poděla Ivzez? Ta tyhle věci vždy přesně znala.

Mc Merkurion

… třeba peče cukroví, taky ji tady delší dobu postrádám …