lucinka2001

Jak se sblížit s klukem ?

Líbí se mi kluk. já jsem ze sedme třídy a on z osme.Povidama si spolu asi pul roku. Když mluvím s jinyma tak se stydim ale s nim se nestydim.vždycky ve frontě na oběd mi nečekaně zaklepe na rameno a dělá jakoby nic a pak povidame.Mám ho rada ale on si takhle hodně povídá i s jinyma.Jak se s nim ještě víc sbliži? On není takovéj ten namachrovanej blbec je fajn. Ma splaclej obličej a je baculkatej ale me se to líbí :))

Odpovědi
dubsea

pozvi ho ven, nebo do kina :) ale začni spíš způsobem: co děláváš ve svém volném čase, kdy nemá nějaký kroužek či sport a rozpovídejte se… a pak na konci se ho můžeš zkusit zeptat, jestli by nechtěl někam zajít mimo školu.