anonym.ek

jak se s ní seznámit? ;)

Ahoj…
na gympl přišly nový prvačky a mě se tam strašně zalíbila jedna prvačka…Jednou jsem se šel podívat do druhý skupiny v taečních a viděl jsem jí tam…prostě bomba…
známe se tak odvidění…
přidal jsem si jí na fb a napsal jí jestli jí neva ž jsem si jí přidal bez toho abychom se znali…napala mi,že mám štěstí,že cizí lidi si nepřidává,ale je pravad,že se známe od vidění…
od tý doby jí jen zdravím…vlastně ani nevím jestli mě zdraví,nebo někoho jinýho,protže vždy se ocitneme v situaci kdy by mohla zdravit i někhoo jinýho, třeba jejího bývalýho spolužáka,který vedle mě seděl…Prosím poraďte mi…

Odpovědi
huxa

Jáááj, na jaký gympl chodíš? snad jakoby do sedmé třídy, doufám, že ti není přes 15, neboť to by bylo na tento věk už velmi chabé. Dám ti jeden typ, co jsem dělal poslední dobu na jednu holku-vtipný pozdrav „dobré ráno, mylejdy“, „brý den“, „co to vidí mé očko, nazdar kočko“, jestli někde sedí, zeptat se, zda-li si můžeš přisednout, a poté ji musíš nějak zaskočit, aby nad tou věcí a tebou přemýšlela, já využil příležitosti a prostě jí řekl, že je nudná :) dále se to dá rozvíjet jen dle tvého umu a toho, jak moc chceš vsadit. Nicméně, kdo nevsází, ten nevyhrává.

wenda6

Zkus ji pomoct s něčím :P… Nebo jí prostě začni psát, jděte spolu ven.. Hlavně se s ní sbliž jako kamarád:)

AndreiRanger

Tak tyhle zaručený rady od huxy jsou fakt bomba… Akorát se ztrapníš…
Podle toho co píšeš, nejsi zrovna extrovert a takovýto přístup potřebuješ povahu a nízké IQ…

Buď svůj, jen se nesmíš bát trochu ji oslovit. Ono kolikrát se stačí zeptat jak se máš co děláš a hned budeš vědět jestli si máte co říct.

Každá holka je jiná a kdo dává zaručený rady na balení je kokos, neexistují…

Je jediná věc kterou chtějí všechny holky, ochránce, který se za ně postaví když bude třeba a kamaráda co si poslechne jejich trable, když budou smutný…

Buď obojí a neprohraješ…