postcd

Jak se rychleji vyrovnávat s vyrušováním?

Když pracujete a různí lidé za vámi chodí a dělá vám problémy opět se koncentrovat na to kde jste skončili.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Jestli pracuješ jako pokladní v obchodě, tak máš asi neřešitelný problém. S tím se nevyrovnáš, lidi budou otravovat pořád.

Další odpovědi
Dochy

Záleží kde a co děláte. Mám známou, která měla podobný problém, nemohla se kvůli vyrušování s různými požadavky soustředit na práci kterou dělala… Prý to vyřešila tak, že stanovila termíny kdy je k dispozici (snad každou hodinu) a pokud přišel někdo mimo, tak pokud to nebylo vyloženě urgentní, požádala jej aby přišel v určenou dobu. Samozřejmě to jde realizovat jen někde a daný pracovník musí mít buď dosattečně silnou pozici, nebo dostatečně tolerantní šéfy a kolegy…

Emefej

Lépe si zorganizuj pracovní dobu nebo změň místo. Ideální je třeba práce číšníka v Hospůdce na mýtince.