tess201403

Jak se rychle zbavit bolesti v krku?

Zdravím, jsem zpěvačka a zítra mám docela důležité vystoupení. Problém ale je ten, že mě včera začalo bolet v krku a dnes už hůř mluvím. Nemá někdo nějaký tip, co dělat, abych zítra byla schopná tu jednu píseň odezpivat? Díky.

Odpovědi
Admin2

Zkuste si projít rady v archivu. Třeba něco najdete.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kdo%20je%20%C4%8Dlo­v%C4%9Bkl

ivzez

Mně pomáhá cibulový čaj s medem.
Vůbec mi nechutná, ale zabírá.

zjentek

Rady ze čtyř surovin, které by měly být v každé domácnosti:

  1. Podobně jako ivzez, ale bez vody- jednu velikou cibuli nakrájet na kolečka či kostičky do průzračné sklenice a zalít lžící medu. Postavit do tepla na světlo (okno) a uvolněnou sladkou šťávu lze posrkávat už 3–4 hodiny po přípravě „lektvaru“ ;)
  2. Plátek citronu z obou stran posolit a sníst. Před spolknutím dlouho přežvykovat, pomalu cucat šťávu.
  1. https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+na+­bolest+v+krku&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&d­cr=0&ei=8AIMWu20I­YfN8gf7gJjwDw

quentos

Ten recept už jsem tu psal nesčetněkrát, projděte si archiv. Cibulový zábal na krk (návod v archivu), k tomu cibulovou šťávu a do rána to bývá pryč.

Smackdown

Dej do odšťavňovače 2 cibule a vypito.