wwweoopy.com

Jak se rychle a jednoduše zbláznit, abych už nemusel nikdy chodit do práce?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To je individuální, ale soudě dle dotazu k tomu máš slušně našlápnuto. Doporučuji začít pravidelným sledovánáním zpravodajství mainstreamových médií (především veřejnoprávních) a pokud to nezabere, tak si do toho zační pouštět Moravanku a prokládej to sledováním záznamů jednání Poslanecké sněmovny. ;) :)

Další odpovědi
zjentek

A proč chceš běžně zaběhaný principy obracet naruby?

Hlada

Abys nemusel chodit do práce, je potřeba mít v pořádku platby důchodového pojištění. Bez toho není možné získat invalidní důchod.
Do psychiatrické léčebny se dostaneš nejrychleji s asistencí policie. Přes psychiatra to je na dlouho.

da ny

Zvláštní otázka, hloupý vtip.
Jste líný nebo houby ve svém životě vydržíte? Změňte zaměstnání. Vyvětrejte hlavu :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

wwweoopy.com

@aliendrone Díky za tip. Zatím poslouchám Daft Punk a čím víc se chovám divněji tím víc mě chtěji v práci povýšit

Mr. Marek

Něco jako Méďa Ted na pracovním pohovoru ne?