fcoop

Jak se rozhodnout, když ti tikají hodiny?

Sedíš za volantem auta a udržujes konstantní rychlost. Na tvé levé

straně je sráz. Na tvé pravé straně je hasičské auto a jede stejnou

rychlostí

jako ty. Před tebou utíká prase, které je jednoznačně větší než tvoje

auto. A pronásleduje tě vrtulnik který leti téměř při zemi. Prase a

vrtulnik maji naprosto stejnou rychlost jako ty. Co uděláš aby ses

dostal(a) z teto situace?

Nejlepší odpověď
hanulka11

měl by si slézt z toho kolotoče

Další odpovědi
annas

Zřejmě tikají hodiny a odměřují čas, který mám vyměřený pro jízdu na „kolotočovém autodromu“.

Všechno zmizí, když z auta vystoupíš a jízdu ukončíš.

Nebo mohu mít sen, tiká budík, probudím se po jeho zazvonění a všechno nebezpečí zmizí.

chudst

Me nejdriv strasne pobavila hanulcina11 odpoved, ja tu vyprskl smichy. Ale libi se mi. Moc. Je to nejlepsi reseni, ktere jsem tam cetl. Me napadlo pouze „probudim se“, ale to uz je stary. Ten kolotoc by me nenapadl. Moc pekne! (A Kerberus zrovna tak, chvalim hanulku11, protoze na to prisla driv, ale odpoved ma Kerberus obdobnou.) Diky „holky“!

edit: sakra, uz zas. Ja nevim, proc kdyz chci prispet do diskuze, dam naprosto normalne „odpovedet“ a netrkne me to magora driv, nez to odeslu. Pardon.

arygnoc

zazvoní mi budík.
a já se, doprkýnka, nedovím, jak to dopane!

čti před spaním mateřidoušku.

Hlada

Probudil bych se do reality a šel dělat něco smysluplného.

tom004

S takovými sny,bych zazvonil bych na psychiatrii,a nechal se hospitalizovat u Chocholouška. 🙂

slad08

Co takhle zabrzdit, otočit se a honem pryč.

Kerberus

Chudste, děkuji. Ale neopisovala jsem. Napadlo mě to, protože asi před 14 dny byly u nás kolotoče, dívala jsem se, kdo koho a dráze pronásleduje. Většinou auta, kůň, prase ale určitě ne. Asociace… Jenže z dráhy se dá zřejmě snáze vystoupit než z rozjetého kolotoče. Napsala jsem kousek odpovědi, u branky zazvonila známá, takže jsem psaní přerušila. Potom dopsala a odeslala. Teprve pak uvdiěla, že Hanulka má něco podobného.

chudst

V tom pripade jste proste dobre obe dve. Kolotoc by me jen tak jednoduse nenapadl. Paradni reseni :)