Kryšpín

Jak se rozhodne Česká republika při podpisu deklarace OSN?

V prosince 2018 naši představitelé rozhodnou o podpisu přerozdělování migrantů, podepsalo bez problémů již 180 zemí, pouze USA a Rakousko odmítlo. Bude podpis bez obstrukcí, neb bude Česko brzdit humanitární dohodu.

Proběhla zpráva na Rádio Chalm Inter ar Ribat Maroko, jednání proběhne v Marocké Marrakesi. Část již byla podepsána, 193 států včetně Česka 19 září 2016 m.j. najít domov pro všechny úprchlíky a pro řádné přesídlení.

Dokonce v PS proběhl návrh na odstoupení od deklarace, ale většinou hlasů Pirátů, ANO, ČSSD, KDÚ,STAN a TOP byl zamítnut. Část lze zjistit u předsedy v OSN pana M. Lajčáka.

Nejlepší odpověď
autacek

Podepíše

Nějaký odkaz na Vaši zprávu by nebyl? Jinak Česko kapituluje obvykle bez průtahů.

Další odpovědi
aliendrone

Podepíše

Lépe než autacek to asi nikdo nenapíše. ;) :D :D

dudu

nepodepíše

Česká republika by měla odstoupit od globálního paktu OSN o migraci. Ve čtvrtek to během interpelací ve Sněmovně prohlásil premiér Andrej Babiš (ANO). Od paktu ustoupilo například Maďarsko, Spojené státy americké či Rakousko.

ivzez

bude mít připomínky

Chybně sestavená anketa (chybí jiná možnost)
a „pro změnu“ jste pro své tvrzení neuvedl žádný odkaz.

Srajonen

nepodepíše