Fanmusic29

Jak se rozejít s klukem a přitom mu neublížit?

mám ho ráda, ale poslední dobou se chová divně. sice mi pořád říká jak mě má rád, že mě nikdy nenechá odejít a že tahle láska je napořád. ale...... prostě už to asi vyprchalo. nevím proč. ale necítím se s ním nejlíp. obvzlášť když pokukuje po jiných. a to se děje pořád a stále. co mám dělat? (prosím nepište mi sem nikdo ´´neměla sis s ním začínat.´´)

Nejlepší odpověď
badisko

Tak krasko nepises kolik ti je let …:D pokud si myslis ze v lasce neni rozdil tak je …nejde se rozejit bez toho aby jeden z vas neutrpel nejaky sok …:D
Tady neni co resit …rikas ze ho mas rada ..tak fajn zustan s nim …pokud v tom nevidis zadnou perspektivu tak mu rekni jak se veci maji …
Ty jsi zodpovedna v tomto jen za sebe !!! ne za nej !! Ma te rad at se snazi si udrzet neco jako vztah ..ktery mi pripada v teto otazce jako pubertalni ..jdi dale vyzkousej jine lidi …on se z toho casem vzpamatuje neboj …
Mame to divne nastaveny v teto spolecnosti ze ?… Laska na cely zivot …nejsme ale sloni …nas ovlivnuje jen ten vatikan a ostatni nabozenstvi …:D sorry ale je to tak …:D

Další odpovědi
marci1

Pokud se s ním necítíš dobře, cítíš, že láska už vyprchala : co nejrychleji se s ním rozejdi. On to „přežije“, obzvláště když pokukuje po jiných. Láska buď je, nebo není. 🙂

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20se%20ro­zej%C3%ADt%20

MK44

  1. Jak se rozejít s klukem a přitom mu neublížit?

Je-li do Tebe zamilovaný a ty se s ním přesto chceš rozejít, pak to lze udělat, aniž bys mu neublížila, jedině tak, že zařídíš, aby se on rozešel s Tebou. To obnáší zabít jeho zamilovanost, tedy se mu znelíbit, znechutit se mu. Až Tě bude mít plné zuby, sám se otočí na podpadku a práskne za sebou dveřmi. A oddechne si, že Tě má z krku. Tobě to neublíží, protože se s ním rozejít chceš, že? Jestliže je ovšem do Tebe zamilovaný až po uši, může to dát dost práce.
Jinou možností je, předhodit mu nějakou hezkou kamarádku. Jak říká klasik: Na ženskou je nejlepší jiná ženská. Zakouká se do ní a bude rád, že mu nekomplikuješ novou zamilovanost a jdeš si po svých.

  1. Další Tvůj text mi přijde poněkud zmatečný.
  • mám ho ráda …, ale necítím se s ním nejlíp (?)
  • chová se divně … pořád říká, jak mě má rád, že mě nikdy nenechá odejít a že tahle láska je napořád … ( Co je na tom divného? V zamilovanosti někdy takové věci říkáme, protože to tak momentálně cítíme nebo protože si přejeme, aby ta láska byla opravdu napořád – ačkoli tomu tak v životě nebývá a každá zamilovanost s časem slábne. Nebo to říká, protože po něm chceš, aby to říkal …?)
  • prostě už to asi vyprchalo (Vyprchalo co u KOHO?)
  • pokukuje po jiných. a to se děje pořád a stále (A dít se to pořád a stále bude. Ať už bude Tvým klukem kdokoli. Leda snad pokud to bude někdo, kdo nemá erotický instinkt – jenže ten nebude pokukovat ani po Tobě … Je to těžký. Láska je strkanice. A tak jako Ty, na to přijdou i kluci, jejichž holky pokukují po jiných klukách.)