Avatar uživatele
Fanmusic29

Jak se rozejít s klukem a přitom mu neublížit?

mám ho ráda, ale poslední dobou se chová divně. sice mi pořád říká jak mě má rád, že mě nikdy nenechá odejít a že tahle láska je napořád. ale...... prostě už to asi vyprchalo. nevím proč. ale necítím se s ním nejlíp. obvzlášť když pokukuje po jiných. a to se děje pořád a stále. co mám dělat? (prosím nepište mi sem nikdo ´´neměla sis s ním začínat.´´)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3606 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Tak krasko nepises kolik ti je let …:D pokud si myslis ze v lasce neni rozdil tak je …nejde se rozejit bez toho aby jeden z vas neutrpel nejaky sok …:D
Tady neni co resit …rikas ze ho mas rada ..tak fajn zustan s nim …pokud v tom nevidis zadnou perspektivu tak mu rekni jak se veci maji …
Ty jsi zodpovedna v tomto jen za sebe !!! ne za nej !! Ma te rad at se snazi si udrzet neco jako vztah ..ktery mi pripada v teto otazce jako pubertalni ..jdi dale vyzkousej jine lidi …on se z toho casem vzpamatuje neboj …
Mame to divne nastaveny v teto spolecnosti ze ?… Laska na cely zivot …nejsme ale sloni …nas ovlivnuje jen ten vatikan a ostatni nabozenstvi …:D sorry ale je to tak …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pokud se s ním necítíš dobře, cítíš, že láska už vyprchala : co nejrychleji se s ním rozejdi. On to „přežije“, obzvláště když pokukuje po jiných. Láska buď je, nebo není. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20se%20ro­zej%C3%ADt%20

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

  1. Jak se rozejít s klukem a přitom mu neublížit?

Je-li do Tebe zamilovaný a ty se s ním přesto chceš rozejít, pak to lze udělat, aniž bys mu neublížila, jedině tak, že zařídíš, aby se on rozešel s Tebou. To obnáší zabít jeho zamilovanost, tedy se mu znelíbit, znechutit se mu. Až Tě bude mít plné zuby, sám se otočí na podpadku a práskne za sebou dveřmi. A oddechne si, že Tě má z krku. Tobě to neublíží, protože se s ním rozejít chceš, že? Jestliže je ovšem do Tebe zamilovaný až po uši, může to dát dost práce.
Jinou možností je, předhodit mu nějakou hezkou kamarádku. Jak říká klasik: Na ženskou je nejlepší jiná ženská. Zakouká se do ní a bude rád, že mu nekomplikuješ novou zamilovanost a jdeš si po svých.

  1. Další Tvůj text mi přijde poněkud zmatečný.
  • mám ho ráda …, ale necítím se s ním nejlíp (?)
  • chová se divně … pořád říká, jak mě má rád, že mě nikdy nenechá odejít a že tahle láska je napořád … ( Co je na tom divného? V zamilovanosti někdy takové věci říkáme, protože to tak momentálně cítíme nebo protože si přejeme, aby ta láska byla opravdu napořád – ačkoli tomu tak v životě nebývá a každá zamilovanost s časem slábne. Nebo to říká, protože po něm chceš, aby to říkal …?)
  • prostě už to asi vyprchalo (Vyprchalo co u KOHO?)
  • pokukuje po jiných. a to se děje pořád a stále (A dít se to pořád a stále bude. Ať už bude Tvým klukem kdokoli. Leda snad pokud to bude někdo, kdo nemá erotický instinkt – jenže ten nebude pokukovat ani po Tobě … Je to těžký. Láska je strkanice. A tak jako Ty, na to přijdou i kluci, jejichž holky pokukují po jiných klukách.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek