kubacek8

Jak se říká vlastnosti, kdy si někdo myslí něco a vůbec k tomu nemá žádné důvody.

Jak se říká vlastnosti, kdy si někdo myslí něco a vůbec k tomu nemá žádné důvody. Například muž jde na oslavu narozenin se svou kamarádkou a jeho pritelkyne si mysli, ze ji podvádí. Nemyslím žárlivost.

Nejlepší odpověď
iceT

To není snad ani vlastnost,a navíc ten imaginární chlap nemá co na oslavu brát kamarádku,má vzít tu přítelkyni a tu kamarádku vzít s sebou.

Další odpovědi
anonym

Například podezíravost.
Nebo představivost, fantazie.

led

Za všetkým, čo človek koná, ako koná, prečo koná hľadaj jeho predstavivosť.
Predstavivosť je druhé meno Fantázie.

WeeBear

Takoví lidé se nazývají paranoidní (této nemoci se říká paranoia). Fantazie s tím nemá až tak co do činění.

Více zde http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­ranoia

mosoj

Blbost.

BeryBery

„to je zoufalství a vy jste pane asi pěkný lhář“ :))

marci1

Obsese ?

anonym

Domýšlivost?

Damiana

Souhlasím s IceT. Házet na někoho, kdo uvažuje naprosto logicky, psychickou poruchu? Problém má spíš ten, který neví, co je to partnerský vztah a rád by se coural po oslavách s kámoškou a přítelkyně by měla se sklaplým zobákem sedět doma. Jak se jenom říká jemu? 🙂