Zvědavý

Jak se říká tomuto „stylu humoru“ ??

„myšlenky černý jak byt neplatiče elektřiny“ , „váš bratr je příjemný – reakce: ano jako daně“ , "je to chytlavý – reakce : kapavka taky , "rozvodový právníci se mají dobře – reakce : Jo, svým způsobem se mají dobře i sarančata

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že příklady, které jste uvedl, nepatří do veřejného projevu, jsou obhroublé. Navíc nejde o humor …

Snad jen „váš bratr … …daně“
Řekla bych, že je to tzv. antifráze. Slovo nebo věta jsou použity v opačném smyslu (zpravidla ironickém). Vyjádření absurdity.

Příjemný člověk x daně určitě nejsou pro mnohé příjemné.

Další odpovědi
anonym

Humor mi připadá trochu nejapný.

VeRe1983

Myšlenky černý jak byt neplatiče elektřiny je konkrétně humor debilní. Vypatlaní kravaťáci z reklamek chtějí být třeskutě vtipný a snaží se ten bullshit, který nám servírují na úkor plynulého sledování filmů zaobalit do něčeho lepšího. Jenže hovno pořád smrdí, i když je pod pozlátkem.

dědapetr

To není humor ale hlášky,někdy bývají humorné a někdy trapné.
Doplňuji:
Příklad:Jediné světlo mého života je světlo v ledničce.
Víte, kolik životů má vaše tchyně? To je jedno, stejně vás ta bestie přežije.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.

štamgast

Trochu mi to přípomíná britský humor, ale třeba se mýlím.

arygnoc

trapný, hlúpy, ba až idiotsky.

prednášateľ takýchto výrokov má pocit, že sa blysne – mno, leda tak v spoločnosti jemu rovných, tj hlupákov, idiotov.
rozhodne sa nejedná o humor.

;-Q

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Yixmqkd-dQA
Doplňuji:
"podobenství"hihi