hapiky

Jak se říká těm, co v hloubi duše nenávidí jiné názory, jiné než ty své?

Jeden moudrý člověk kdysi řekl, že každý názor se počítá. Kde jsou ty časy?

Nejlepší odpověď
annas

Je tvrdohlavý, intolerantní, úzkoprsý, umíněný, nepružný, neoblomný, fanatik v oblasti víry bigotní

https://www.mac­millandictiona­ry.com/thesau­rus-category/british/wor­ds-used-to-describe-someone-who-is-stubborn-and-narrow-minded

Další odpovědi
Kryšpín

Je to jeho pravda na př. většina lidí věří, že země je kulatá ovšem před několika stoletím se za názor upalovalo.
Svoji pravdu v Čechách mělo Rakousko Uhersko později první republika dále do roku 1945 Německo od roku 1948 do roku 1989 komunisté a po sametu demokraté i když občas přilétne nějaká směrnice.

Kazatel

Četl jsem letmo holubi z hloubi, pochopitelně nosu. A mám o tvých názorech jasno, víc netřeba slov.

da ny

K výčtu od annas, bych mohla ještě dodat: nadutý hlupák ;D

hapiky

Kazatel: No vidíš, i to je názor. I když z nulovou hodnotou.