quentos

Jak se říká prostitutkám v této terminologii?

Kdo pracuje rukama, je manuálně pracující.
Kdo hlavou, je duševně pracující.

… jak se tedy říká prostitutkám?
Doplňuji:
bubca: to mě přesně taky napadlo ;{D> sranda je, že to zní foneticky až na první slabiku stejně jako duč´ševně :{)))>

Nejlepší odpověď
anonym

Poševně pracující?

Další odpovědi
Marsyas

I prostitutka může pracovat hlavou, ale duševní práce to není. Že by ústní práce?

Terryle

tělesně pracující :)

GM

Quentosi, srdečné gratulace k medailím!!!

led

vzhledem na náročnou práci celým tělem, nejen fyzicky ale i duševně (vypočítat honorář za práci) je jenom jediný název:
celotělní pracovnice

dudu

Ve starém Římě byly registrované prostitutky nazývány meretrices, zatímco neregistrovaných se týkala široká kategorie zvaná prostibulae.
Volně přeloženo se jedná o ženy prodávající své tělo.

quentos

GM: díky :{)>