Kaxx

Jak se říká programu na vyhledávání písniček(jak se jmenují), který má iPhone 4S?

A má tento program i Samsung galaxy SII (i9100)? Děkuji :)
Doplňuji:
Omlouvám se za patné zařazení (v kategorii), nějak jsem asi něco zmáčkla… :D

Odpovědi
korbic92

Shazam nebo soundhound..funguji tak ze po stisku tlacitka nahraji kus skladby a odeslou na server a ten to vetsinou rozpozna:) a je k tomu potreba net,nebo snad umi i ulozit a rozpoznat pozdeji treba doma na wifi..na samsunga by mel byt k nalezeni v marketu,ted uz v google play:)

Damiana

Myslíš iTunes?