Avatar uživatele
Yggdrasil.

Jak se říká lidem, kteří o sobě prohlašují, že zvládnou všechno sami a odmítají jakoukoli pomoc ostatních?

To, jestli všechno sami doopravdy zvládnou a jestli nějakou pomoc potřebujou, je teď jedno. Jde mi jen o to označení. Jsou nezávislí, nebo jací?
Doplňuji:
Drap: Proč nekritičtí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, petra15 před 3643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud to zvládnou, pak samostatní, nezávislí, machři.
A pokud ne, pak mluvkové, kecálkové.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Nejsou to psychotici , co jsou na hlavu, ale stále nechtejí o nejaké pomoci ani slyset ?
Doplňuji:
jedná se snad tedy o autarkii(z rec­tiny), cili autarkisty…a to by byla ta opravdová n.:-)

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Na takto fgormulovanou otázku je těžké odpovědět,
protože existuje více možností, záleží i na okolnostech, situaci…

Nejspíše bych to považovala za snahu o nezávislost na někom
a o snahu nikoho neobtěžovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To naučil život. Samozřejmě že občas každý potřebuje pomoc. Mne naučila profese pracovat v týmu, ale taky samostatně. Později i co jsem sineudělal jsem neměl, ať v práci nebo v soukromém životě. Později jako vedoucí jsem sice delegoval prac. věci, ale byla to bída. Podklady pro mzdy, inventury, vnitřní předpisy pro bezpečnost a ochranu zdraví, personální práci, vnitřní předpisy pro PO, organizace za léta nebyla schopna i přes pracovníka po kterém jsem to převzal, aj. Přitom organizace měla personální, osoby na inventarizaci.
-
Neříkám že zvládnu vše, ale za 30 let jsem se naučil x věcí zvládat sám, lépe-hůře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsou namyšlení a nekritičtí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Individualisté ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

ale tu IDE o to, či ich prehlásenieje pravda alebo nie.
inak otázka postráda zmysel, lebo NEMÁTE podľa čoho usúdiť, či to je pravda alebo nie (tlčhuba vs. šikula).

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Yggdrasil.

je pravda, že v konečným výsledku o to jde.
ale právě když nemám podle čeho soudit a nemůžu to vědět, jak toho člověka můžu vnímat, jak si ho označovat? právě na to se ptám.

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

no potom ostáva iba jedno – nechať sa prekvapiť.

bez pokusu, či to dokáže alebo nie, to nemožno posúdiť.

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek