redy

Jak se říká lidem, kteří vás vyslechnou, dají vám za pravdu, ale stejně si dělaji svou?

Někdo řekne, že se mu nelíbí to a to. Druhej vám to odkejvá, a za chvílu, si to udělá zase podle svého.
A tak to chodí furt dokola.
Dejme tomu že má pravdu, ale proč teda kejvá?
Nebo jen chce mít klid, tak odkejvá i třetí světovou?
Jenže pak nemá cenu, stím člověkem vůbec diskutovat…

Není lepší se sním rozejít?

jak se říká kejvači, a jak se říká tomu kdo chce mít všechno v pořádku.
(nevím kam stím):-)
Děkuji

Nejlepší odpověď
kapka

Napadají mě možnosti: Odkývá to, něco slíbí a pak zjistí, že není v jeho silách slib dodržet, protože slibuje takhle všem všechno a pak nic nestíhá. V té chvíli to ale myslí vážně a dodržel by to rád, občas to i dodrží. Říkám tomu „slibotechna“.
Odkývá to a předem ví, že to nesplní. I když ví, že by to udělat měl. Chce mít v tu chvíli klid. Tomu říkám „ignorant“.
Odkývá to, i když ví, že to je totální píčovina, jenže ví, že nesouhlasit si nemůže v žádném případě dovolit. Ten, kdo mu vnucuje svoji představu by vůbec nepochopil, že to je nesmysl. Tohle znám hlavně ze zaměstnání a je to jediná možnost, jak vyjít s některými nadřízenými. Vlastně mě napadá hlavně jedna majitelka podnikatelka, která ty blbosti vymýšlela snad jen právě proto, abychom jí je museli odkývat. Nikdy pak nezjišťovala, jestli to děláme. Naštěstí, protože se to tak dělat nedalo a bylo to kolikrát i proti jejímu zájmu. Tomu říkám asi „diplomacie“. :)

Další odpovědi
cochee

Říká se jim tvrdohlaví. Já osobně jim říkám debil.

Šidlo

nuž, môže to byť forma pasívnej agresivity.....

ale proste niekto sa chce rozhodnúť, prikývne…potom mu napadne niečo nové…a podľa nového sa zariadi…dnes sa svet mení každých 5 minút

ja to tiež robím......mám problém, hľadám riešenie.....opýtam sa viac ľudí na riešenie, ak prikývnem tak preto, že im dakujem za názor a potom dalej rozmyšlam, kým nemám riešenie…blbé názory zamietnem, ale dotyčnému nič nepoviem ,nechcem ho uraziť…niektoré názory nie sú úplne vhodné ako riešenie, ale sú tak múdre a inšpiratívne, že mi riešenie naskočí po nich

ono, tí ľudia vám ústne či písomne sľúbili, že ak im poradíte, tak tak urobia? lebo ak nie, tu ide skôr o vaše urazené ego než o ich ignoráciu

alebo tu naozaj nejde o rady ale o sľubovanie splnenia nejakej úlohy? tak to sú slibotechny..­...alebo proste zbabelec obyčajný

anonym

ignoranti

mosoj

Falešní lidé. Ano, ti dnes převládají.

jmhad

Platí přeci arabské přísloví , snad podle Koránu, vyslechni radu ženy a udělej vše obráceně

RyuzakiKate

Ještě třeba taky sobci.

redy

Šidlo, nejedná se o žádný uražený ego. 🙂