bolak

Jak se říká kříženci čecha a cikána?

Doplňuji:
.........je to černobíl

Nejlepší odpověď
led

cikán české národnosti – zjednodušene čech.

Další odpovědi
zjentek

na ostravském sídle evoluční biologie jim říkaj ókáďáci .. vzešli z bývalého sídliště OKD
Doplňuji:
..často jsou nesprávně označováni výrazem „smažka“

Pepa25

Musím tě zklamat: nijak. Patrně narážíš na výrazy pro křížence lidských ras typu mulat atd., nyní už zastaralá a považované za hanlivé, ale Cikáni nejsou rasa, ale národnost.

Nazdar Bazar

Ty teda umíš zvednout protiromské nálady.

bolak

Nazdar Bazar: já jen dávám hádanky

ale je fakt že to slovo samo o sobě (i přes to měkké y) vzbuzuje nebezpečí, a vyvolává asociace jako kontaminace, zamoření, smrt..

Nazdar Bazar

To je hádanka jak hrom. pointu jsi vymyslel. A lidé tady jsou jednostranně naladěni.

zjentek

pro zajímavost a ilustraci- výše popisovaným exotům odpovídají typy takových jednotlivců, jací nedávno inzultovali zpěváka na Stodolní ulici (lokalita častého výskytu). Historka je mediálně známá jako kauza Hrůza, ovšem v okolí je to považováno za naprosto běžnou, rutinní věc.