Jindrich8

Jak se říká klukovi, co chce jen sex a ne vztah?

Neznáte nějaké cizí slovo pro tento typ kluku?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Samec obecný

Další odpovědi
agentpv

pokouším se vzpomenout na nějaké označení z dob mého mládí, které mi tu nevymažou: Šulivrzník… ?

iceT

Za mých mladých let se podobným týpkům říkalo slušně holkař, dívkař a hůř d*vkař, dosaď si ě.

led

Erotoman – človek, trpiaci neustálou až chorobnou sexuálnou dráždivosťou

ivzez

Není to erotoman ani „kamarád s výhodami“.

Cizí slovo neznám a české nemohu použít,
protože bych porušila pravidla.

aliendrone

Nemůžu si pomoci, ale v DNEŠNÍ době za stávající situace JEDINÝ SPRÁVNÝ termín, kterak nazvat takového kluka je „moudrý hoch“! ;) :D :D

jepik

Loudil

Dochy

Nevím. Ale vím jak se mu neříká.
Kamarád s výhodou – to je ale o jeho aktuálním vztahu. Není to o tom co chce nebo nechce.
Erotoman – to, že má o erotiku poněkud vyšší zájem, ještě neznamená, že nechce vztah
Samec obecný – možná 😉
Kamarád, zákazník – podle mě není přímý odkaz na to, co ten kluk chce
Satyr – také ne
Loudil – ale vždyť otázka neříká nic o tom, jestli má, nebo nemá loudit, a už vůbec ne, jestli bude loudit i v déle trvajícím a chtěném vztahu…
To ostatní výrazivo, co tu vidím, slyším (vidím) snad prvně v životě…Takže snad jedině ukecat Ivzez 😉

Edison

kamarád, nebo zákazník. Ne vždy to musí být erotoman…

Hann074

Kuchometník :D

Arne1

kamarád s výhodou. pokud je to oboustranné

zjentek

No, holky na to mají všelijaký sprostý výrazy, jako třeba předupník, kunďák, atd… jenže ono jde v podstatě jen o velmi svobodného člověka ;(… ten smutný smajlík je zde záměrně, protože svobodný kluk dneska hodně trpí. A je to právě proto, že síla holky začíná teprve tam, kde končí svoboda kluka… a to je velmi, velmi smutné ;(

marci1

Satyr.

Dochy

IceT: konečně zásah. Sice jen česky, ale přesto… Jakto že jsem si nevzpomněl?

ivzez

Výraz, který napsala iceT, znám také.

My jsme používali slovo začínající na ku- a končící na -evník.
Chybějící písmenko snadno uhodnete.

iceT

Asi jsi nebyl, protože kdyby jo, asi bys sis vzpomenul. Já jsem si taky nevzpomněla hned, a že jsem teda vzpomínala, jak to slovo bylo.

smart aleck

Nemůžu na hlavní, tak aspoň odpovím tady: Takovým klukům se „kamarád s výhodou“

aliendrone

To nevadí, že nemůžeš na hlavní, podstatné je, že můžeš pohlavní! ;) :D