bolak

Jak se říká dítěti, jehož rodiče jsou sourozenci?

Je pro to nějaký název?

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

quentos: sodomie není pojemnování konkrétní praktiky. Tento výraz lze použít v případě zoofilního sexu, avšak také pro anální styk…v podstatě pro jakýkoliv pohlavní styk vyjma pohlavního styku vaginálního vykonávaného v misionářské poloze.

Pro dítě zplozené v incestu není dle mého názoru žádný speciální název. …

Další odpovědi
quentos

Davide, sodomie je ale sexuální styk se zvířaty … mícháte jabka s hruškama ;{)>
Doplňuji:
aha, tak to je moje nedostečná znalost v oboru :{D>

Drap

Je. CHovanec dětského domova, protože rodiče jsou v kriminále.

david22

Potomek krvesmilstva.
Sodómit.

Sice jsem si tyto názvy vymyslel, ale může být, ne?
Doplňuji:
quentos> sorac, tyto praktiky jsem jeste nezkousel, tak se mi to trosu plete 🙂

arygnoc

nie.
to dieťa je v tom nevinne.

samotný akt splodenia sa nazýva krvismilstvo (pohlavný styk s osobou príbuznou v priamej línii) (neviem, či pohlavný akt v priamej príbuzenskej línii medzi osobami rovnakého pohlavia je tiež krvismilstvo).

bolak

a nepište že bolak :)