Finelf

Jak se říká člověku, který něco kritizuje, ale sám dělá to samé?

Donedávna jsem si myslel že je to „pokrytec“ tohle slovo vsak označuje člověka co je prolhaný atd.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Je to pokrytec neboli licoměrník. Pokrytectví se může projevovat několik způsoby ..

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­krytectv%C3%AD

Další odpovědi
iceT

Prolhaný je lhář,nikoli pokrytec.
Pokrytec je ten,který kritizuje druhé za například nepříkladné chování,ale sám se chová stejně.Třeba prohlásí,jak nesnáší pomluvy,ale sám rád pomlouvá.

arygnoc

farár.

vodu káže, víno pije (stačí sa ísť pozrieť na prijímanie).

;-Q