jjj123456789

Jak se říká člověku, který má chorobný strach z princezny Xeny?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Magor.

Další odpovědi
Dochy

Jasně že Xenofob. Bacha, to první velké písmeno je důležité, na začátku věty pak hrozí nesrozumitelnost a nejasnost textu 😉

tencosepta

Xenofob je ten, kterej má strach z jiných ras, tj. třeba z Vjetnamců Číňanců atd. nebo i Moraváků a taky ze všeho neznámýho, tj. Vesmír, jiný země, jeskyně atd. Vodborný název pro někoho, kdo se bojí Xeny, není.

Nazdar Bazar

Xenofob ? :D