Avatar uživatele
uccello

Jak se řeší připojení k internetu v odlehlých oblastech?

Dejme tomu, že se odstěhuju do nějaké zapadlé vesničky, kde operátoři nemají nataženou linku. Přesto budu chtít vysokorychlostní internet bez FUP. Jak to vyřešit?
Doplňuji:
Ještě doplním, co jsem před chvilkou zjistil. Tato situace se prý řeší satelitním internetem. A já si říkal, proč má soused naproti takovou velkou parabolu na zahradě. 🙂 Zaráží mě, proč se o tom vůbec nemluví a není na to nikde žádná reklama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
odpomass

V tom případě budeš muset přistoupit na kompromis. Viděla bych to na nějakého lokálnějšího poskytovatele wi-fi ;) …
Doplňuji:
U satelitního internetu záleží na poskytovateli, protože měsíční poplatky se můžou vyšplhat poměrně vysoko. Navíc pokud budeš stahovat příliš, můžou ti download na další měsíc omezit.

Upravil/a: odpomass

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

máš smůlu,signál na mobil taky není všude a co s tím naděláš,tvoje volba byla se přestěhovat do míst,kde lišky dávaj dobrou noc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
uccello

To se mi snad jenom zdá! Jaká reklama? Sám jsem si nakonec dohledal nejlepší možnost a to satelitní internet, který nemá s ADSL nic společného. Tak co to tady povídáte za nesmysly?

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek