uccello

Jak se řeší připojení k internetu v odlehlých oblastech?

Dejme tomu, že se odstěhuju do nějaké zapadlé vesničky, kde operátoři nemají nataženou linku. Přesto budu chtít vysokorychlostní internet bez FUP. Jak to vyřešit?
Doplňuji:
Ještě doplním, co jsem před chvilkou zjistil. Tato situace se prý řeší satelitním internetem. A já si říkal, proč má soused naproti takovou velkou parabolu na zahradě. 🙂 Zaráží mě, proč se o tom vůbec nemluví a není na to nikde žádná reklama.

Odpovědi
odpomass

V tom případě budeš muset přistoupit na kompromis. Viděla bych to na nějakého lokálnějšího poskytovatele wi-fi ;) …
Doplňuji:
U satelitního internetu záleží na poskytovateli, protože měsíční poplatky se můžou vyšplhat poměrně vysoko. Navíc pokud budeš stahovat příliš, můžou ti download na další měsíc omezit.

Mc Merkurion

máš smůlu,signál na mobil taky není všude a co s tím naděláš,tvoje volba byla se přestěhovat do míst,kde lišky dávaj dobrou noc…

uccello

To se mi snad jenom zdá! Jaká reklama? Sám jsem si nakonec dohledal nejlepší možnost a to satelitní internet, který nemá s ADSL nic společného. Tak co to tady povídáte za nesmysly?