Marsyas

Jak se řekne latinsky „Já zvítězím“?

Strejda si chce zařídit kérku a ptal se mě na to, tak bych mu nerad udělal hrubku na ruce 😉

Nejlepší odpověď
Awe

Když se jedná o takovou věc co mu zůstane na celý život je lepší napsat do nějaké školy kde mají zkušené překladatele i za cenu třeba 500 Kč.

Další odpovědi
Kelt

Může být třeba Egó vincam. Odvozeno od výrazu vincere – přemáhat , vítězit. Toto je doslovný překlad. Musí tam být to já?

SteimlX

http://transla­te.google.cz/#cs/la/j­%C3%A1%20zv%C3%AD­t%C4%9Bz%C3%ADm