bolak

Jak se řekne anglicky: „Zatím počkejte, možná to nějak rozchodím.“?

Ve smyslu, že mi dojde zboží, ale nefunguje, obchodník mi nabídne reklamaci, ale já si nejsem jistý, jestli to nefunguje proto že je tam nějaká výrobní vada, nebo protože jsem jelito a neumím s tím dělat.

Nejlepší odpověď
quentos

Wait for now, I may get it to work somehow.

volněji místo „now“ i „awhile“, ale „meanwhile“ tu moc nesedí (užívá se spíše pro dva explicitně paralelní děje)

Další odpovědi
anonym

Meanwhile, wait, maybe it somehow break in
Nevím to,ale zcela přesně,jen orientačně