Terixína

Jak se Rakeťáci (Pokémon) dostali ve 24. části z díry, která se plnila betonem?

Ve zmíněném 24. díle ani následujícím to nebylo ukázáno; prostě se zase někde objevili.

Odpovědi
anonym

Stejné jako by ses ptala, jak je možné, že se Tinky Winkymu z Teletubbies vejde do růžové kabelky nafouknutý balón poté, co tam narval celý bicykl. Vytáhnul snad předtím bicykl z kabelky ven nebo si ho dal do kapsy ? 🙂 Jsou to vymyšlené hlouposti, smysl jen tak dávat nebudou.