anetadela1

Jak se řadí otázky?

Ráda bych věděla, jakým způsobem se řadí otázky na tomto fóru? Už několikrát se mi stalo, že i když to tady projíždím denně, tak narazím na otázku, která je třeba už na str. 7 a přitom jsem ji vůbec nečetla. Myslela jsem, že to postupuje tím, jak se píšou nové dotazy, ale asi to tak není. Dík

Nejlepší odpověď
janek

Ano je to tak jak si myslíte ale dotazů přibývá hodně takže i přesto že se podíváte několikrát denně už může být tak daleko

Další odpovědi
Džanička

Myslím že se otázky za sebou řadí tak jak je lidé připisují,jestliže nějaká otázka která je stará třeba týden nemá odpověď,může být třeba na straně 10 a když na ní někdo odpoví,tak se automaticky přesune dopředu