briketka10

Jak se prosím Vás jmenuje film o pejskovi, který čekal na pána u nádraží a tam v zimě pak zemřel, nedočkal se..

krmili ho dva lidé ze stánku..

Nejlepší odpověď
Rocker

Myslím,že jsem ho asi viděl jako malý,možná jsem četl i knížku,myslím,že jí napsal nějaký ruský autor.Ale na jméno si nějak nemůžu vzpomenout:-(Snad si tu někdo vzpomene,taky bych to rád věděl.

Další odpovědi
Damiana

Není to Bílý Bim, Černé ucho?

briketka10

led zkusím stáhnout vím, když jsem pracovala v CD podle nového zpracování tam hraje R.Gere, tento byl starší s japonským hercem..moc děkuju

led

Japonský film na základe skutočného príbehu.

led

Hachiko A Dog's Story (2009)

briketka10

bohužel to není ten film, ale dívala jsem se až do konce, páníček mu v něm nezemřel pejsek ano..

briketka10

MOC DĚKUJI UŽ MÁM STAŽENOU 1.ČÁST UVAŘENOU KÁVU A STAHUJI DRUHOU ČÁST..
DÍKY DÍKY 🙂