Hanuljak

Jak se prosím jmenují kamna, která mají hodně průduchů, válcovitý tvar a mnoho trubek?

Dříve bývala hodně na chatách, na lodích. Dnes jsem je dlouho nikde neviděl. Mají speciální výraz. Nevíte?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Myslíš teplovzdušná kamna?
http://www.mam­technika.cz/te­plovzdusna-kamna

Další odpovědi
Drap

Kdyso se u nás prodávaly pod obchodním názvem kanadská kamna.

Kepler

Teplovzdušná kamna se mi svým konceptem velmi zamlouvají, protože ohřívají vzduch přímo, nejen sáláním. Myslím, že jejich účinnost je bezkonkurenční.