Neutrolobit

Jak se prosím jmenuje tento zajímavý a spíše neobvyklý styl oblékání?

Když si na sebe obléknu motoristickou výstroj (včetně přilby, rukavic, …) a jsem tak oblečen celý den, tzn. nosím to doma i na veřejnosti, tak jak se prosím Vás jmenuje tento styl? Nošení výstroje? Obrázek http://farm8.sta­tic.flickr.com/7523/15­760242952_70221f39ab_b­.jpg nebo http://www.ge­arblast.eu/ Děkuji za odpověď. Nějak se mi tento styl zalíbil.

Odpovědi
dubraro

Motorkářství samotné je životní styl. Nosit trvale přilbu mi nepřipadá jako styl, ale jako hloupost. Oblečení podobné motorkářskému nosí vyznavači tvrdého rocku, metalu.

Kepler

Řekl bych, že přímo gearblast. Těžko přeložitelné.

gear:

(ozubený) převod , převodové ústrojí / soukolí
rychlostní stupeň
rychlost v autě
výstroj , výzbroj , vybavení
hadry , ohoz
být zaměřen(ý) na co
sledovat co cíl, záměr
připravit , přizpůsobit

blast:

(silný) výbuch
výstřel , rána z pušky
závan , poryv větru ap.
řev , rámus , troubení
odstřelit co výbušninou
(za)střelit , odprásknout koho člověka
vhánět , hnát co kam proud vzduchu, vody
dmýchat
řvát , ječet (na plné pecky) hudba ap.
Zatraceně! , Sakra! , K čertu!

Nemyslím si ale, že by takhle někdo chodil oblečený trvale. Třeba si to berou jen na motorkářské srazy a podobné akce.

Klaproth

Nevím, nejsem módní guru. Já osobně bych přílbu s ušima celý den nenosil. Víš jak musej smrdět, když si to konečně sundají?

Altair-AC

Styl motorkářský