Jak se prosím jmenuje svíčka do ucha a jak se používá?

myslím svíčku k vyčištění uší

Nejlepší odpověď
kropitko

Aurecon plus
Způsob použití:

  1. Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širší konci.
  2. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky.
  3. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Hoření trvá 6–7 minut. Optimální délka ušní svíčky Aurecon plus byla při výzkumech stanovena na cca. 20 cm ±10% a s průměrem na horním konci cca. 20 mm. S těmito rozměry se dosáhne po zapálení správná rovnováha hoření.

Čistění se provádí v obou uších, postupně, při aplikaci dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku.

Doporučujeme provádět čistění preventivně 1× měsíčně. Preventivní kůra by se měla vykonat 3 po sobě následující dny.

Zdroj: http://www.le­kynainternetu­.cz/p/aurecon-plus-usni-svicky/

Další odpovědi
Miroslavst

http://clovekon­line.cz/zvlas­tni-cisteni-ucha-svickou/

annas

Zkuste se podívat do odkazu, už se o použití mluvilo.
Doplňuji:
Já jsem si svíčku sama neaplikovala, ale asi 2× jsem byla u terapeutky. Nějaké zlepšení jsem však nepozorovala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-zalehlych-usi

anonym

Já na ní slyšela jen negativa,sama jsem neměla odvahu ji vyzkoušet.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/U%C5%A1n%­C3%AD_sv%C3%AD­ce

kazisvět

zkoušel jsem Aurecon, podle mne nepomohla. Mají ji ve většině lékáren.
Většina dostupných názorů na tyto svíčky je spíše negativní, viz zdroj.

Zdroj: uk.answers.ya­hoo.com/questi­on/index?qid=2010­0217025829AA72Gwt

hanulka11

Aurecon ušní svíčka

dj-davson

Ušní svíčky se dají koupit v Natuře a jak se používají Vám asi nejlépe vysvětlí prodavačka a bývá to napsáno přímo na obalech. K používání těchto svíček, je zapotřebí druhé osoby, aby Vám svíčku v uchu držela. Většinou se svíčka nechá před použitím cca 30 minut v lednici, aby ztuhl vosk, pak se zapálí a strčí se do ucha(samozřejmě tím nehořlavým koncem)
Doplňuji:
Včera jsem ještě zapomněl dodat, že by svíčka, když je v uchu měla být zasunuta do papírového kroužku, se kterým se vždy prodává, ale to už tu napsali jiní uživatelé. Pro úplnost to píši také.

hanulka11

Jak používat: Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyndejte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Zopakujte ošetření i na druhém uchu. Používejte preventivně 1× měsíčně

nemám vlastní zkušenost