rose

jak se prosím jmenuje nová „nemoc“, kdy se člověk nevěnuje tomu, čemu by měl?

Mám na mysli, když člověk místo toho, aby třeba pracoval nebo učil se,tak dělá všechno možné jen ne to, co dělat má.Pak to logicky nestíhá.Mrhá časem, ale ne smysluplně.Nedávno o tom bylo něco v tv,ale nemůžu si vzpomenout na ten termín.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Řekla bych, že máš na mysli prokrastinaci, ale to není nemoc :o)

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pro­krastinace

Další odpovědi
Jsemtady

Prokrastinace .. chorobne odkladani

arygnoc

no, že by to bola choroba …

prokrastinácia
● výrazná a chronická tendencia odkladať plnenie povinností a úloh na neskoršiu dobu.

Zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=pro­krastin%C3%A1cia

klob1

A jej, tak to je nemoc,tak to je hrůza..
a jak pak to je,když člověk chce něco dělat,ale nejde to dělat ,ale dělá i tak jiné důležité práce?
"To,že jsem líný v poslední době a moc unavený to,jsem chápal,ale,že by to bylo i toto?"jen žert,ale možná člověk někdy neví..